Берово

Температура:
Влажност: 97%
Атм. притисок: 28987.50 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Берово е последно обновена на 22.02.2018 21:00Времето во Берово - Временска прогноза за Берово

денес

22.02
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
облачно

утре

23.02
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

сабота

24.02
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

недела

25.02
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-2°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-2°  | 
снег

вторник

27.02
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-8°  |  -1°
умерено облачно

среда

28.02
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-7°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-1°  | 

петок

02.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-2°  |  14°
повремени врнежи

недела

03.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
претежно облачно