Берово

Температура:
Влажност: 84%
Атм. притисок: 29021.36 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Берово е последно обновена на 21.03.2018 01:00Времето во Берово - Временска прогноза за Берово

денес

21.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 

утре

22.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-1°  | 
снег

сабота

23.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-1°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

недела

24.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 

понеделник

25.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
локални врнежи

вторник

26.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
претежно облачно

среда

27.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 |  11°
умерено облачно

четврток

28.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 |  11°
умерено облачно

петок

29.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 |  11°
локални врнежи