Берово

Температура:
Влажност: 74%
Атм. притисок: 29292.27 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Берово е последно обновена на 24.11.2017 10:00Времето во Берово - Временска прогноза за Берово

денес

24.11
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-2°  | 
умерено облачно

утре

25.11
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
облачно

недела

26.11
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-1°  | 

понеделник

27.11
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-6°  |  -1°
претежно облачно

вторник

28.11
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-8°  | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-2°  | 

четврток

30.11
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 

петок

01.12
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-1°  | 
локални врнежи

сабота

02.12
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-2°  | 
локални врнежи

недела

03.12
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-3°  | 
умерено облачно