Берово

Температура:
Влажност: 96%
Атм. притисок: 28818.18 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Берово е последно обновена на 19.03.2018 00:00Времето во Берово - Временска прогноза за Берово

денес

19.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 

утре

20.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 

среда

21.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 

четврток

22.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-2°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

сабота

23.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
-1°  | 
претежно облачно

недела

24.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
локални врнежи

понеделник

25.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

26.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 |  10°
локални врнежи

среда

27.03
Времето во Берово - Временска прогноза за Беровотемпература:
 |  12°
умерено облачно