Богданци

Температура: -3°
Влажност: 86%
Атм. притисок: 33626.85 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Богданци е последно обновена на 19.01.2018 08:00Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданци

денес

19.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-2°  |  10°
претежно сончево

утре

20.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  10°
локални врнежи

недела

21.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
локални врнежи

понеделник

22.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

23.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно

четврток

25.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-1°  | 
претежно сончево

петок

26.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-2°  | 
умерено облачно

сабота

27.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-2°  | 
умерено облачно

недела

28.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  10°
умерено облачно