Богданци

Температура:
Влажност: 88%
Атм. притисок: 33592.99 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Богданци е последно обновена на 16.01.2018 18:00Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданци

денес

16.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
претежно облачно

утре

17.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
локални врнежи

четврток

18.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-1°  | 
локални врнежи

петок

19.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-2°  |  10°
претежно сончево

сабота

20.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  10°
повремени врнежи

недела

21.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  10°
повремени врнежи

понеделник

22.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
локални врнежи

вторник

23.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-1°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно

четврток

25.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно