Богданци

Температура:
Влажност: 79%
Атм. притисок: 33863.90 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Богданци е последно обновена на 24.11.2017 09:00Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданци

денес

24.11
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  15°
претежно сончево

утре

25.11
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  14°
претежно облачно

недела

26.11
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  13°
повремени врнежи

понеделник

27.11
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

28.11
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-1°  |  10°
умерено облачно

четврток

30.11
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  12°
претежно облачно

петок

01.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  13°
повремени врнежи

сабота

02.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  14°
повремени врнежи

недела

03.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  11°
локални врнежи