Богданци

Температура:
Влажност: 87%
Атм. притисок: 33559.12 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Богданци е последно обновена на 20.01.2018 04:00Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданци

денес

20.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  11°
локални врнежи

утре

21.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
повремени врнежи

понеделник

22.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
локални врнежи

вторник

23.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-1°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-2°  | 
претежно сончево

четврток

25.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-2°  | 
сончево

петок

26.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
-2°  | 
претежно сончево

сабота

27.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно

недела

28.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно

понеделник

29.01
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 | 
умерено облачно