Богданци

Температура: 13°
Влажност: 67%
Атм. притисок: 33592.99 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Богданци е последно обновена на 13.04.2018 00:00Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданци

денес

10.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
 |  25°
претежно сончево

утре

11.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
10°  |  25°
умерено облачно

недела

12.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
12°  |  22°
облачно

понеделник

13.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
11°  |  20°
облачно

вторник

14.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
11°  |  20°
претежно облачно

среда

15.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
11°  |  20°
повремени врнежи

четврток

16.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
11°  |  20°
локални врнежи

петок

17.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
10°  |  21°
умерено облачно

сабота

18.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
11°  |  22°
умерено облачно

недела

19.12
Времето во Богданци - Временска прогноза за Богданцитемпература:
11°  |  20°
умерено облачно