Дебар

Температура:
Влажност: 81%
Атм. притисок: 32306.16 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Дебар е последно обновена на 22.02.2018 16:00Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебар

денес

22.02
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 | 
повремени врнежи

утре

23.02
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  11°
облачно

сабота

24.02
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 | 
локални врнежи

недела

25.02
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-2°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-3°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.02
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-3°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

среда

28.02
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-10°  |  -1°
умерено облачно

четврток

01.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-11°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-3°  | 
повремени врнежи

сабота

03.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 | 
повремени врнежи