Дебар

Температура: -1°
Влажност: 93%
Атм. притисок: 32441.62 hPa
Ветар: 28.97 км/час

Временската прогноза за Дебар е последно обновена на 22.03.2018 11:00Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебар

денес

22.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-2°  | 
локални врнежи и грмежи

утре

23.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-1°  | 

сабота

24.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-2°  | 
претежно облачно

недела

25.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-1°  | 
повремени врнежи

понеделник

26.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  12°
повремени врнежи

вторник

27.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  11°
претежно облачно

среда

28.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  12°
умерено облачно

четврток

29.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  16°
умерено облачно

петок

30.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  17°
умерено облачно

сабота

31.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  18°
умерено облачно