Дебар

Температура: 20°
Влажност: 46%
Атм. притисок: 32069.11 hPa
Ветар: 40.23 км/час

Временската прогноза за Дебар е последно обновена на 17.03.2018 13:00Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебар

денес

17.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  20°
облачно

утре

18.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  16°
повремени врнежи

понеделник

19.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  12°
повремени врнежи

вторник

20.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  13°
повремени врнежи

среда

21.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 | 

четврток

22.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

23.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-3°  | 
претежно облачно

сабота

24.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
-5°  | 
умерено облачно

недела

25.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  13°
умерено облачно

понеделник

26.03
Времето во Дебар - Временска прогноза за Дебартемпература:
 |  14°
повремени врнежи