Дојран

Температура: 14°
Влажност: 68%
Атм. притисок: 33085.03 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Дојран е последно обновена на 13.04.2018 00:00Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојран

денес

25.01
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  23°
умерено облачно

утре

26.01
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  25°
умерено облачно

недела

27.01
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
12°  |  21°
облачно

понеделник

28.01
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  19°
облачно

вторник

29.01
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
12°  |  19°
претежно облачно

среда

30.01
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  20°
повремени врнежи

четврток

31.01
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  18°
локални врнежи

петок

01.02
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  21°
повремени врнежи

сабота

02.02
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  21°
умерено облачно

недела

03.02
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
12°  |  21°
умерено облачно