Дојран

Температура: 22°
Влажност: 33%
Атм. притисок: 33118.89 hPa
Ветар: 17.70 км/час

Временската прогноза за Дојран е последно обновена на 22.10.2017 15:00Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојран

денес

22.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  23°
умерено облачно

утре

23.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  18°
локални врнежи и грмежи

вторник

24.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  15°
повремени врнежи

среда

25.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  15°
претежно облачно

четврток

26.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  17°
претежно сончево

петок

27.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  20°
претежно сончево

сабота

28.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  14°
умерено облачно

недела

29.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  21°
умерено облачно

понеделник

30.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  19°
умерено облачно

вторник

31.10
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
 |  16°
умерено облачно