Дојран

Температура: 14°
Влажност: 68%
Атм. притисок: 33085.03 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Дојран е последно обновена на 13.04.2018 00:00Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојран

денес

08.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  23°
умерено облачно

утре

09.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  25°
умерено облачно

недела

10.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
12°  |  21°
облачно

понеделник

11.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  19°
облачно

вторник

12.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
12°  |  19°
претежно облачно

среда

13.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  20°
повремени врнежи

четврток

14.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
11°  |  18°
локални врнежи

петок

15.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  21°
повремени врнежи

сабота

16.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
10°  |  21°
умерено облачно

недела

17.12
Времето во Дојран - Временска прогноза за Дојрантемпература:
12°  |  21°
умерено облачно