Гостивар

Температура:
Влажност: 100%
Атм. притисок: 30206.60 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Гостивар е последно обновена на 20.02.2018 02:00Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивар

денес

20.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
 | 

утре

21.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
 | 

четврток

22.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

23.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
-1°  | 

недела

25.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
-5°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
-6°  |  -1°
снег

вторник

27.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
-6°  | 

среда

28.02
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
-1°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Гостивар - Временска прогноза за Гостивартемпература:
-1°  | 
претежно облачно