Кавадарци

Температура: 10°
Влажност: 75%
Атм. притисок: 32881.85 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Кавадарци е последно обновена на 22.02.2018 13:00Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарци

денес

22.02
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
 |  12°
облачно

утре

23.02
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
 |  11°
облачно

сабота

24.02
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
 |  10°
повремени врнежи

недела

25.02
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
-1°  | 

понеделник

26.02
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
-1°  | 
снег

вторник

27.02
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
-1°  | 
претежно облачно

среда

28.02
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
-6°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
-5°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
-1°  | 
претежно облачно

сабота

03.03
Времето во Кавадарци - Временска прогноза за Кавадарцитемпература:
 |  11°
претежно облачно