Кичево

Температура:
Влажност: 90%
Атм. притисок: 30071.14 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 20.01.2018 16:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

20.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  | 

утре

21.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

понеделник

22.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-6°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

23.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-7°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-7°  | 
умерено облачно

четврток

25.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-8°  | 
сончево

петок

26.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-7°  | 
сончево

сабота

27.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-6°  | 
умерено облачно

недела

28.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-5°  | 
претежно облачно

понеделник

29.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 
умерено облачно