Кичево

Температура:
Влажност: 91%
Атм. притисок: 30477.51 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 24.11.2017 21:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

24.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-3°  |  12°
умерено облачно

утре

25.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  |  11°
умерено облачно

недела

26.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  |  11°
повремени врнежи

понеделник

27.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

вторник

28.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-5°  | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-7°  | 
претежно облачно

четврток

30.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

петок

01.12
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

сабота

02.12
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 

недела

03.12
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  |