Кичево

Температура:
Влажност: 81%
Атм. притисок: 30274.33 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 16.01.2018 12:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

16.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

утре

17.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  10°

четврток

18.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-5°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

19.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-5°  | 
претежно облачно

сабота

20.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

недела

21.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 

понеделник

22.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-7°  | 
претежно облачно

вторник

23.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-11°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-11°  | 
претежно сончево

четврток

25.01
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-10°  | 
умерено облачно