Кичево

Температура:
Влажност: 86%
Атм. притисок: 30138.87 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 21.03.2018 02:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

21.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  11°

утре

22.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

петок

23.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 

сабота

24.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-3°  | 
претежно облачно

недела

25.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  | 

понеделник

26.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
локални врнежи

вторник

27.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
локални врнежи

среда

28.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
умерено облачно

четврток

29.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  |  11°
умерено облачно

петок

30.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  14°
умерено облачно