Кичево

Температура: -6°
Влажност: 82%
Атм. притисок: 29935.69 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 26.02.2018 00:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

26.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-5°  |  -1°
снег

утре

27.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-8°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

среда

28.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-11°  | 
умерено облачно

четврток

01.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-13°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 

сабота

03.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
претежно облачно

недела

04.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  10°
претежно облачно

понеделник

05.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  |  12°
претежно облачно

вторник

06.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  14°
претежно облачно

среда

07.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  10°
повремени врнежи