Кичево

Температура:
Влажност: 72%
Атм. притисок: 29935.69 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 19.03.2018 00:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

19.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  10°

утре

20.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
претежно облачно

среда

21.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
повремени врнежи

четврток

22.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

23.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-3°  | 
претежно облачно

сабота

24.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-4°  | 
претежно облачно

недела

25.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-4°  | 
претежно облачно

понеделник

26.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
локални врнежи

вторник

27.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
локални врнежи

среда

28.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  10°
локални врнежи