Кичево

Температура:
Влажност: 97%
Атм. притисок: 30172.73 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 20.02.2018 02:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

20.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

утре

21.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

четврток

22.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

23.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
локални врнежи

сабота

24.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

недела

25.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-3°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-5°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-5°  | 

среда

28.02
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 
претежно облачно