Кичево

Температура: -1°
Влажност: 94%
Атм. притисок: 30443.65 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 25.11.2017 04:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

25.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-3°  |  10°
умерено облачно

утре

26.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  |  10°
повремени врнежи

понеделник

27.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

вторник

28.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-4°  | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-6°  | 
претежно облачно

четврток

30.11
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
повремени врнежи

петок

01.12
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 
повремени врнежи

сабота

02.12
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  | 
претежно облачно

недела

03.12
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-3°  | 
локални врнежи

понеделник

04.12
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 
локални врнежи