Кичево

Температура: -2°
Влажност: 74%
Атм. притисок: 30105.01 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Кичево е последно обновена на 22.03.2018 10:00Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичево

денес

22.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  | 
снег

утре

23.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-1°  | 

сабота

24.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  | 
облачно

недела

25.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
-2°  | 

понеделник

26.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 

вторник

27.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 | 
претежно облачно

среда

28.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  10°
претежно облачно

четврток

29.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  11°
умерено облачно

петок

30.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  13°
умерено облачно

сабота

31.03
Времето во Кичево - Временска прогноза за Кичевотемпература:
 |  16°
умерено облачно