Кочани

Температура: -2°
Влажност: 69%
Атм. притисок: 31527.29 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Кочани е последно обновена на 19.01.2018 04:00Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочани

денес

19.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-3°  | 
претежно сончево

утре

20.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

21.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
 | 

понеделник

22.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-5°  | 
снег

вторник

23.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-7°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-2°  | 
умерено облачно

четврток

25.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-3°  | 
претежно сончево

петок

26.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-5°  | 
претежно сончево

сабота

27.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-3°  | 
умерено облачно

недела

28.01
Времето во Кочани - Временска прогноза за Кочанитемпература:
-2°  | 
умерено облачно