Крива Паланка

Температура:
Влажност: 88%
Атм. притисок: 29698.64 hPa
Ветар: 22.53 км/час

Временската прогноза за Крива Паланка е последно обновена на 22.02.2018 00:00Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланка

денес

22.02
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
 | 

утре

23.02
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
 | 
облачно

недела

25.02
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-1°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.02
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-1°  | 
снег

среда

28.02
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-10°  |  -2°
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-11°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
 | 
претежно облачно

сабота

03.03
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-1°  |  10°
претежно облачно