Крива Паланка

Температура:
Влажност: 80%
Атм. притисок: 29326.14 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Крива Паланка е последно обновена на 17.01.2018 23:00Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланка

денес

17.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
 | 
локални врнежи и грмежи

утре

18.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-3°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

19.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-2°  | 
претежно сончево

сабота

20.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
 | 
претежно облачно

недела

21.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-2°  | 
претежно облачно

понеделник

22.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-2°  | 
претежно облачно

вторник

23.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-3°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-8°  | 
умерено облачно

четврток

25.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-5°  | 
претежно сончево

петок

26.01
Времето во Крива Паланка - Временска прогноза за Крива Паланкатемпература:
-5°  | 
претежно сончево