Крушево

Температура:
Влажност: 78%
Атм. притисок: 30985.47 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Крушево е последно обновена на 24.11.2017 21:00Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушево

денес

24.11
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
-2°  |  12°
умерено облачно

утре

25.11
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
 | 
умерено облачно

недела

26.11
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
 |  11°
локални врнежи

понеделник

27.11
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
-2°  | 

вторник

28.11
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
-5°  | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
-7°  | 
претежно облачно

четврток

30.11
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
 | 
локални врнежи

петок

01.12
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
 | 
локални врнежи

сабота

02.12
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

03.12
Времето во Крушево - Временска прогноза за Крушевотемпература:
-1°  | 
локални врнежи