Македонски Брод

Температура:
Влажност: 80%
Атм. притисок: 30511.37 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Македонски Брод е последно обновена на 22.02.2018 13:00Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Брод

денес

22.02
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
 | 

утре

23.02
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-1°  | 
облачно

недела

25.02
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-6°  |  -1°
снег

понеделник

26.02
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-6°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.02
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-7°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

среда

28.02
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-11°  |  -2°
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-8°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-6°  | 

сабота

03.03
Времето во Македонски Брод - Временска прогноза за Македонски Бродтемпература:
-2°  | 
повремени врнежи