Неготино

Температура:
Влажност: 90%
Атм. притисок: 33525.26 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Неготино е последно обновена на 24.11.2017 21:00Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготино

денес

24.11
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
-1°  |  13°
умерено облачно

утре

25.11
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  12°
умерено облачно

недела

26.11
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  13°
повремени врнежи

понеделник

27.11
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

28.11
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
-5°  | 
умерено облачно

четврток

30.11
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  11°
повремени врнежи

петок

01.12
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  10°
локални врнежи

сабота

02.12
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

03.12
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  11°
умерено облачно