Неготино

Температура:
Влажност: 90%
Атм. притисок: 33186.62 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Неготино е последно обновена на 22.02.2018 21:00Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготино

денес

22.02
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  12°
облачно

утре

23.02
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  12°
облачно

сабота

24.02
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

25.02
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 | 

понеделник

26.02
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
-1°  | 
снег

вторник

27.02
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
-2°  | 
снег

среда

28.02
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
-8°  | 
умерено облачно

четврток

01.03
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
-8°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 | 
претежно облачно

сабота

03.03
Времето во Неготино - Временска прогноза за Неготинотемпература:
 |  13°
претежно облачно