Пехчево

Температура: -2°
Влажност: 96%
Атм. притисок: 28987.50 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Пехчево е последно обновена на 16.01.2018 18:00Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчево

денес

16.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-5°  | 

утре

17.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-6°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

четврток

18.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-7°  | 
сончево

петок

19.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-5°  | 

сабота

20.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
 | 

недела

21.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-1°  | 
претежно облачно

понеделник

22.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-4°  | 
претежно облачно

вторник

23.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-5°  |  -1°
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-5°  | 
умерено облачно

четврток

25.01
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-2°  | 
умерено облачно