Пехчево

Температура:
Влажност: 93%
Атм. притисок: 28953.63 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Пехчево е последно обновена на 22.02.2018 16:00Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчево

денес

22.02
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
 | 
облачно

утре

23.02
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

сабота

24.02
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

недела

25.02
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-2°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-2°  | 
снег

вторник

27.02
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-8°  |  -1°
умерено облачно

среда

28.02
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-7°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-1°  | 

петок

02.03
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
-2°  |  14°
повремени врнежи

недела

03.03
Времето во Пехчево - Временска прогноза за Пехчевотемпература:
 | 
претежно облачно