Радовиш

Температура: -3°
Влажност: 84%
Атм. притисок: 31527.29 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Радовиш е последно обновена на 19.01.2018 04:00Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиш

денес

19.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-2°  | 
претежно сончево

утре

20.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
локални врнежи

недела

21.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 

понеделник

22.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-4°  | 
снег

вторник

23.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-7°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-5°  | 
умерено облачно

четврток

25.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-5°  | 
претежно сончево

петок

26.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-6°  | 
претежно сончево

сабота

27.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-4°  | 
умерено облачно

недела

28.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-2°  | 
умерено облачно