Радовиш

Температура:
Влажност: 94%
Атм. притисок: 31561.15 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Радовиш е последно обновена на 20.02.2018 02:00Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиш

денес

20.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
облачно

утре

21.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
локални врнежи

четврток

22.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
локални врнежи

петок

23.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

25.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 

понеделник

26.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-3°  | 

вторник

27.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-4°  | 
претежно облачно

среда

28.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 

четврток

01.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
претежно облачно