Радовиш

Температура:
Влажност: 83%
Атм. притисок: 31628.88 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Радовиш е последно обновена на 16.01.2018 12:00Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиш

денес

16.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 

утре

17.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 

четврток

18.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-3°  | 

петок

19.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-2°  | 
претежно сончево

сабота

20.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 
локални врнежи

недела

21.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 

понеделник

22.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-4°  | 
претежно облачно

вторник

23.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-6°  | 
умерено облачно

среда

24.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-10°  | 
претежно сончево

четврток

25.01
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-8°  | 
претежно сончево