Радовиш

Температура:
Влажност: 87%
Атм. притисок: 31425.70 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Радовиш е последно обновена на 22.02.2018 13:00Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиш

денес

22.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
локални врнежи

утре

23.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

25.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 

понеделник

26.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
снег

вторник

27.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 
претежно облачно

среда

28.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-7°  | 
умерено облачно

четврток

01.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-6°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 
повремени врнежи

сабота

03.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  10°
претежно облачно