Радовиш

Температура:
Влажност: 95%
Атм. притисок: 31459.56 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Радовиш е последно обновена на 22.02.2018 21:00Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиш

денес

22.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
локални врнежи

утре

23.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  10°
облачно

сабота

24.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
повремени врнежи

недела

25.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 

понеделник

26.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 
снег

вторник

27.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

среда

28.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-10°  |  -1°
умерено облачно

четврток

01.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-8°  | 
претежно облачно

петок

02.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
локални врнежи

сабота

03.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
повремени врнежи