Радовиш

Температура:
Влажност: 86%
Атм. притисок: 31730.47 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Радовиш е последно обновена на 23.11.2017 00:00Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиш

денес

23.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  12°
сончево

утре

24.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  11°
умерено облачно

сабота

25.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
претежно облачно

недела

26.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  10°
претежно облачно

понеделник

27.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

28.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
локални врнежи

среда

29.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-1°  | 
умерено облачно

четврток

30.11
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  10°
локални врнежи

петок

01.12
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  10°
повремени врнежи

сабота

02.12
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  12°
повремени врнежи