Радовиш

Температура: -4°
Влажност: 100%
Атм. притисок: 31290.24 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Радовиш е последно обновена на 26.02.2018 02:00Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиш

денес

26.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-4°  | 
снег

утре

27.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-3°  | 
снег

среда

28.02
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-11°  |  -1°
умерено облачно

четврток

01.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
-12°  | 
умерено облачно

петок

02.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 

сабота

03.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
претежно облачно

недела

04.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 | 
повремени врнежи

понеделник

05.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  11°
претежно облачно

вторник

06.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  11°
претежно облачно

среда

07.03
Времето во Радовиш - Временска прогноза за Радовиштемпература:
 |  15°
претежно облачно