Струга

Температура: 10°
Влажност: 58%
Атм. притисок: 30545.24 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Струга е последно обновена на 22.02.2018 16:00Времето во Струга - Временска прогноза за Струга

денес

22.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 |  11°
повремени врнежи

утре

23.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 
локални врнежи

недела

25.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 

понеделник

26.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-1°  | 
снег

вторник

27.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-2°  | 

среда

28.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-6°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-6°  | 

петок

02.03
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 
локални врнежи

сабота

03.03
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 
локални врнежи