Струга

Температура:
Влажност: 94%
Атм. притисок: 30680.69 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Струга е последно обновена на 20.02.2018 02:00Времето во Струга - Временска прогноза за Струга

денес

20.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 

утре

21.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 

четврток

22.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 
облачно

петок

23.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 
повремени врнежи

сабота

24.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 | 
локални врнежи

недела

25.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-1°  | 

понеделник

26.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-2°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-3°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

среда

28.02
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
-2°  | 
локални врнежи

четврток

01.03
Времето во Струга - Временска прогноза за Стругатемпература:
 |