Тетово

Температура: -3°
Влажност: 84%
Атм. притисок: 29867.96 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 24.03.2018 07:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

24.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  | 
облачно

утре

25.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 

понеделник

26.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

вторник

27.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

среда

28.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
умерено облачно

четврток

29.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  |  12°
умерено облачно

петок

30.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  12°
умерено облачно

сабота

31.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  15°
умерено облачно

недела

01.04
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  16°
умерено облачно

понеделник

02.04
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  17°
умерено облачно