Тетово

Температура: 11°
Влажност: 77%
Атм. притисок: 29834.10 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 18.03.2018 04:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

18.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  17°
локални врнежи

утре

19.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

20.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
локални врнежи и грмежи

среда

21.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

четврток

22.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
снег

петок

23.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

сабота

24.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-3°  | 
претежно облачно

недела

25.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-4°  | 
повремени врнежи

понеделник

26.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

27.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи