Тетово

Температура:
Влажност: 93%
Атм. притисок: 30206.60 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 22.02.2018 21:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

22.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
снег

утре

23.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

недела

25.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-6°  |  -2°
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-4°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

среда

28.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-10°  |  -1°
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-7°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

02.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 

сабота

03.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
повремени врнежи