Тетово

Температура: 12°
Влажност: 49%
Атм. притисок: 30003.42 hPa
Ветар: 11.27 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 18.03.2018 20:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

18.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 |  18°
повремени врнежи

утре

19.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

вторник

20.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

среда

21.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 

четврток

22.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

23.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
претежно облачно

сабота

24.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
умерено облачно

недела

25.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
претежно облачно

понеделник

26.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
претежно облачно

вторник

27.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи