Тетово

Температура:
Влажност: 91%
Атм. притисок: 30308.19 hPa
Ветар: 0.00 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 20.02.2018 02:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

20.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

утре

21.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

четврток

22.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи на дожд и снег

петок

23.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
облачно

сабота

24.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  | 
локални врнежи

недела

25.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
повремени врнежи на дожд и снег

понеделник

26.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-6°  |  -1°
повремени врнежи на дожд и снег

вторник

27.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-8°  | 
снег

среда

28.02
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
претежно облачно

четврток

01.03
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
претежно облачно