Тетово

Температура: -5°
Влажност: 86%
Атм. притисок: 30511.37 hPa
Ветар: 6.44 км/час

Временската прогноза за Тетово е последно обновена на 21.11.2017 07:00Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетово

денес

21.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-5°  | 
претежно сончево

утре

22.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-2°  |  10°
претежно сончево

четврток

23.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  |  10°
сончево

петок

24.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
претежно сончево

сабота

25.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
-1°  | 
умерено облачно

недела

26.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
претежно облачно

понеделник

27.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
повремени врнежи

вторник

28.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
умерено облачно

среда

29.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
претежно облачно

четврток

30.11
Времето во Тетово - Временска прогноза за Тетовотемпература:
 | 
претежно облачно